Zapaľovače PureFlame sú novinkou na Slovensku !

PureFlame

Zapaľovače PureFlame sú plnohodnotnou náhradou za konvenčné zapaľovače a sú vhodné do každej domácnosti, alebo chatu. Vďaka technologickému pokroku sú zapaľovače PureFlame jasnou voľbou pre každodenné použitie.

Medzi hlavné výhody zapaľovačov PureFlame patrí:

- vysoká bezpečnosť = zapaľovač sa pri prevádzke nezahrieva, odpadá doplňovanie plynu, alebo benzínu, nabíjanie je zabezpečené cez klasickú USB nabíjačku

- zapálenie neohrozuje prievan ani vietor = zapálenie prebieha v okamihu

- zapaľovanie aj v ťažko prístupných miestach ako sú napríklad svietniky, lampy, krby

- veľmi široká paleta farieb = každý si môže vybrať tú svoju

 
   • Zapaľovač PureFlame
   • Novinka
  • PureFlame, unikátny elektrický USB zapaľovač pre každodenné použitie bez kompromisu.

   Predstavte si zapaľovač, ktorý sa nehreje, nesfúkne ho prievan, nezahrieva sa a pre dlhoročnú prevádzku nemusíte doma mať ďalšie zbytočnosti ako náhradný plyn, alebo benzín. Zapaľovač, ktorý bez komplikácií zapáli oheň v krbe, sviečky aj v ťažko prístupných svietnikoch.

   Znie to ako rozprávková predstava? ....., ale predsa, predstavujeme Vám unikátny zapaľovač PureFlame, ktorý funguje na čistú energiu. Nie je potrebný žiadny plyn ani benzín. Na nabíjanie zapaľovača stačí použiť nabíjačku telefónu s USB konektorom.

   Zapaľovač PureFlame je určený pre každodenné použitie a je vyrobený v mnohých farebných prevedeniach, tak aby sa začlenil do každej domácnosti. Navyše sú zapaľovače PureFlame vybavené bezpečnostnou poistkou proti nechcenému použitie.

   Pri používaní zapaľovača PureFlame vzniká svetelný oblúk produkujúci vysoké teplo a tým je zapálenie veľmi jednoduché a rýchle. Svetelný oblúk sprevadza tok energie ktorý môžete počuť a tým sa stane zapaľovanie sviečok zážitkom.

   Zapaľovače PureFlame sú dodávané v darčekovej štýlovej krabičke.

   Súčasťou balenia je USB kábel.

   Dostupnosť: Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom
   Môžeme doručiť do:
   - - - - - -
   Kód: Zvoľte variant 23137 23113 23157 23111 23136
   Značka: PureFlame
   Záruka: 2 roky
   • Variant:
   • Cena:
   • €21,10 €21,10 €21,10 €21,10 €21,10 €21,10
   • 1 z 12