Zapaľovače PureFlame sú novinkou na Slovensku !
  • Zapaľovač PureFlame
  • Novinka
 • PureFlame, unikátny elektrický USB zapaľovač pre každodenné použitie bez kompromisu.

  Predstavte si zapaľovač, ktorý sa nehreje, nesfúkne ho prievan, nezahrieva sa a pre dlhoročnú prevádzku nemusíte doma mať ďalšie zbytočnosti ako náhradný plyn, alebo benzín. Zapaľovač, ktorý bez komplikácií zapáli oheň v krbe, sviečky aj v ťažko prístupných svietnikoch.

  Znie to ako rozprávková predstava? ....., ale predsa, predstavujeme Vám unikátny zapaľovač PureFlame, ktorý funguje na čistú energiu. Nie je potrebný žiadny plyn ani benzín. Na nabíjanie zapaľovača stačí použiť nabíjačku telefónu s USB konektorom.

  Zapaľovač PureFlame je určený pre každodenné použitie a je vyrobený v mnohých farebných prevedeniach, tak aby sa začlenil do každej domácnosti. Navyše sú zapaľovače PureFlame vybavené bezpečnostnou poistkou proti nechcenému použitie.

  Pri používaní zapaľovača PureFlame vzniká svetelný oblúk produkujúci vysoké teplo a tým je zapálenie veľmi jednoduché a rýchle. Svetelný oblúk sprevadza tok energie ktorý môžete počuť a tým sa stane zapaľovanie sviečok zážitkom.

  Zapaľovače PureFlame sú dodávané v darčekovej štýlovej krabičke.

  Súčasťou balenia je USB kábel.

  Dostupnosť:Zvoľte variantSkladomSkladomSkladomSkladomSkladom
  Môžeme doručiť do:
  ------
  Značka:PureFlame
  Záruka:2 roky
  • Variant:
  • Cena:
  • €21,10 €21,10 €21,10 €21,10 €21,10 €21,10
 • Farebné USB plazmové zapaľovače PureFlame
  • 1 z 12
  PureFlame biely USB plazmový zapaľovač v darčekovom baleníPureFlame biely USB plazmový zapaľovačPureFlame čierny USB plazmový zapaľovač v darčekovom baleníPureFlame čierny USB plazmový zapaľovačPureFlame orgovánový USB plazmový zapaľovač v darčekovom baleníPureFlame orgovánový USB plazmový zapaľovačPureFlame plazmové zapaľovače do každej domácnostiPureFlame ružový USB plazmový zapaľovač v darčekovom baleníPureFlame ružový USB plazmový zapaľovačPureFlame sivý USB plazmový zapaľovač v darčekovom baleníPureFlame šedý USB plazmový zapaľovač